Երևան, 31.Մարտ.2025, 00:00 |
Գործարկվելու է էլեկտրական շչակ Ներեցեք, որ դա ասում եմ, բայց սա արտասովոր է․... Մինչև 100 հազար դրամ փոխհատուցման հնարավորութ... Ամբողջությամբ վերահսկում էինք հանդիպումը, բայ... Գյումրիում 27 տեղամասի տվյալներով` առաջատարը ... Թող որ վերջապես սկիզբ դրվի ՔՊ-ից մեր հայրենիք... Գյումրու 36 տեղամասերում ընտրության արդյունքն... Ո՞ր ուժը քանի՞ մանդատ կստանա. նախնական պատկեր... ԿԸՀ-ն հրապարակել է Գյումրու 25 տեղամասերում ը... «Պարոն Ազիզյա'ն, ինչու՞ եք եկել Գյումրի», «Ըն... Բոլոր տեղերում ՔՊ-ն առաջատար է. Նազելի Բաղդաս... Ո՞ւմ հետ ՔՊ-ն կոալիցիա կկազմի Գյումրիում. հար... Գյումրիի համայնքապետարանը քաղաքացիների անձնակ... Գյումրու 14 ընտրական տեղամասերում ընտրության ... Փարաքար համայնքի ընտրության նախնական արդյունք... Գինովցած ՔՊ-ական պատգամավորին կուսակից ընկերն... ԿԸՀ-ն հրապարակել է Գյումրի համայնքի 82 ընտրատ... ՔՊ-ական Վիլեն Գաբրիելյանի արկածները ուղիղ եթե... Գերմանիայի նախագահ Ֆրանկ-Վալտեր Շտայնմայերը ժ... «Պարո՛ն մարզպետ, Լոռու աղետի գոտին թողել, եկե... ԿԸՀ-ն ներկայացրել է Գյումրու ՏԻՄ ընտրությունն... Մարտուն Գրիգորյանը բացարձակ առաջատար է 31/48-... Ու՞ր տարան քվեատուփը, ի՞նչ էիք անում բացված ք... Միկրոֆոնը կտամ գլխիդ. ՔՊ-ական պատգամավոր Վիլե... ԿԸՀ-ն ամփոփել է Գյումրու 39 տեղամասի արդյունք... Գյումրիում բազմաթիվ հասցեներ հոսանքազրկվել են... Ժողովուրդ, որտեղ հաշվարկը չեք ավարտել, քվեաթե... Գյումրու 31/69 ընտրատեղամասում ձայների հաշվար... Ես սպասում էի էս հաղթանակին. Վալոդյա Գրիգորյա... ՔՊ շտաբում սուգ է, Փարաքարում ջախջախիչ պարտու... Տիկին Անահիտին տեղափոխել են ՁՊՎ. Բաբայան 31/46 ընտրատեղամասում Վարդան Ղուկասյանը ջախջա... Գյումրու երեք տեղամասերում ընտրության արդյուն... Գինովցած ՔՊ պատգամավորը Գյումրիում «բոլոլա» է... Փարաքարում ջախջախեցինք ՔՊ-ին. Մեսրոպ Առաքելյա... Գյումրու 15 ընտրատեղամասի տվյալների ամփոփմամբ... Փարաքարի թիվ 14/14 ընտրատեղամասում 1574 ընտրո... Ձայների հաշվարկի նախնական արդյունքը՝ Գյումրու... Գյումրի 31/43 ընտրատեղամասի արդյունքները․ առա... Քվեարկության մասնակիցների նախնական թիվն՝ ըստ ... Գյումրիի ընտրությունները դառնում են երկրի քաղ... Ընտրական տեղամասերից ստացած առաջին տվյալները ... Հայտնի է Գյումրու 31/65 ընտրատեղամասում ձայնե... Լարված մթնոլորտ թիվ 31/69 տեղամասում. քվեաթեր... Գյումրու 31/66 տեղամասում 1600 ընտրողից քաղաք... Պաշտպանի հանձնարարությամբ ուսումնասիրվել է լր... Գյումրու թիվ 31/47 ընտրատեղամասում 1719 ընտրո... Գյումրիում ընթանում է քվեաթերթիկների հաշվարկը... Թրամփը սպառնացել է Իրանին Ժամը 20։00-ի դրությամբ ՆԳՆ ոստիկանությունը նա... Փարաքարում և Գյումրիում, նախնական տվյալներով,... Ադրբեջանը կրկին ապատեղեկատվություն է տարածել Իրանը մերժել է ԱՄՆ-ին Տեղեկություններ ունենք, որ ընտրակաշառքներ են ... Գյումրիում և Փարաքարում քվեարկությունն ավարտվ... Հակակոռուպցիոն կոմիտեն մանր ժուլիկություններ ... Ահազագ. առանց տարբերանշանի ոստիկաններ՝ Փարաքա... Եթե ՔՊ թեկնածու Սարիկ Մինասյանը չընտրվի, ոչ թ... Գյումրեցիներ ջան, ձեր այս ակտիվ մասնակցությու... Մամուլում առկա որոշ հրապարակումների մասով դատ... Լռության օրվա հետ կապված խախտումները, ՔՊ-ի դե... Էդուարդ Սպերցյանը դարձել է գոլի և արդյունավետ... Մյանմայի երկրաշարժի զոհերի թիվը հասել է 1,7 հ... «Մեզ ասում են ոչ թե հրաժարական տվեք, այլ դուր... Որքան մարդ է մասնակցել Գյումրու և Փարաքարի ըն... Կարճաղբյուր գյուղում այրվել է անասնակեր «Մեր քաղաքը» դաշինքի ավագանու թեկնածուն և մի ... Տեղամասին տրված դրոշմանիշերի քանակը մեկով ավե... Վահագն Ալեքսանյանը՝ ընտրողին մատուցվող քվեաթե... Պարեկային ծառայությունը տուգանել է Սարիկ Մինա... Ինչ խախտումներ է արձանագրել «Անկախ դիտորդը». ... Տարադրամի փոխարժեքները այսօրվա դրությամբ Երևանում բախվել են «Chevrolet Malibu»-ն և էլե... Ահազանգ. Վարդան Ղուկասյանի եղբոր մեքենան ոստի... Օդի ջերմաստիճանը կնվազի Դուք կրիմինա՞լ եք, թե՞ համայնքապետի թեկնածու.... Քվեարկության մասնակիցների թիվը Փարաքարում և Գ... Սա պաշտոնական անփութություն չէ, տգիտություն չ... «Անկախ դիտորդ» դաշինքի ասուլիսը Գյումրու ՏԻՄ ... Մատենադարանը կշարունակի ընդլայնել գործնական դ... ՔՊ-ի հետ փոխկապակցված կանայք սպառնում են կոտր... Սարիկի ո՞ր մի ասածին հավատամ, իմ մասին սուտ խ... Փրկարարները մարել են Մխչյան գյուղում բռնկված ... Ընդդիմադիրները ՔՊ ի հետ չեն մրցակցում, այլ՝ Ս... Պայթյուն՝ Վլադիմիր Պուտինի լիմուզիններից մեկո... «Անկախ դիտորդի» դիտորդ Սևադա Ղազարյանին հեռաց... ԹԻՎ 14 և 31 ընտրատարածքային ընտրական հանձնաժո... Գյումրում հանձնաժողովը թույլատրել է, որ մայրը... Մխչյան գյուղում հրդեհ է բռնկվել ավտոտնակում կ... Ժամը 12։00-ի դրությամբ ՏԻՄ ընտրությունների ըն... Սարիկ Մինասյանը բազմաթիվ ոստիկանների աչքի առա... Քվեարկության մասնակիցների թիվը Փարաքարում և Գ... Փարաքարում վախի մթնոլորտ չկա. համայնքապետի ՔՊ... Ինձ ապտակող չի ծնվել, վաղը կգաք շնորհավորելու... Փարաքարի 14/03 տեղամասում ընտրողը քվեարկությա... Ուշադրություն․ գործարկվելու է էլեկտրական շչակ Գյումրիում և Փարաքարում ՄԻՊ-ի աշխատակազմն աշխ... Ես բանակի գերազանցիկ եմ եղել. Սարիկ Մինասյան ... Ասել եմ՝ ձեր նախագահների օրոք Արցախն էնքան վա... Աստղագուշակ՝ մարտի 30-ի համար