Երևան, 29.Մարտ.2025, 00:00 |
Օրվա հանրահավաքը պատասխան էր Փաշինյանի` Արցախ... Բացառիկ տեսանյութ՝ Չարենցավանում տեղի ունեցած... ՔՊ-ն պատրաստվում է դատի տալ Արման Թաթոյանին Էրդողանը և Ալիևը հեռախոսազրույց են ունեցել․ ի... Կապտավանք․ Սուրբ Մինաս եկեղեցին՝«Բաց երկնքի տ... Հրշեջ-փրկարարները մարել են խոտածածկ տարածքներ... Մեր պայքարը շարունակվում է. հայտարարություն Մյանմայում երկրաշարժի զոհերի թիվը գերազանցել ... Կոռուպցիոն բնույթի հանցագործության մասին անան... 1 զոհ, 3 վիրավոր․ սպանություն՝ Կոտայքի մարզու... «Կրթվելը նորաձև է» շարժման հերթական հանդիպում... 50-ամյա վարորդը «ՎԱԶ 21099»-ով դուրս է եկել ե... Հայաստանի և Ռուսաստանի միգրացիոն ծառայություն... Ինժեներական քաղաքում ակտիվ շինարարական աշխատա... Բա ասենք՝ կին է, ուզում է՝ շոր փոխի, ի՞նչ անի... ՀՀ-ի մարմնամարզության տղամարդկանց և կանանց առ... Ի՞նչ գտավ գաղտնի արկղում Վարդան Հովսեփյանը, ո... Վրաններ են տեղադրվում Ազատության հրապարակում ... Ղազախստանի գործընկերների հետ քննարկումներում ... 1 զոհ, 2 վիրավոր․ Վեդիի կամրջի մոտ բախվել են ... ԶՈՒ ԳՇ պետ Էդվարդ Ասրյանը հանդիպել է 25-օրյա ... Թուրքիայում ընդդիմությունը զանգվածային հանրահ... 30 տարի Արցախում աշխատել, տուն եմ դրել, էդ ոն... Մահացել է բռնցքամարտի վաստակավոր մարզիչ Վարդա... Արցախը մեր փուշը չէր, մեր սիրտն ու դարպասն էր... Իշխանության նպատակն արցախցիներին արտագաղթի դր... Արցախցիները հաճախ ստիպված են մի քանի տեղ աշխա... Մանկուց սիրել եմ պատրաստել զարդեր․ Լուսինե Հա... Արաքսիա Սվաջյանը ներկա է եղել Հայկական համադպ... Կրթվելը նորաձև է․ հանդիպում՝ Քասախում «Հայաքվե» ազգային քաղաքացիական միավորման Գորի... Հազարամյա պատմություն ունեցող արցախցին դարձավ... Ողբերգական դեպք՝ «Տոնոյան» բժշկական կենտրոնու... Մյանմայում երկրաշարժի հետևանքով զոհերի թվում ... Մեծ Բրիտանիան Ադրբեջանին կոչ է արել ազատ արձա... Եկե'ք տեղերով փոխվենք, մենք գանք՝ ձեր աշխատավ... Ո՞րն է լինելու Նիկոլ Փաշինյանի զիջումների ռու... Տուն է եղել, տեղ է եղել, երանի բլոկադայի վախտ... Դարձանք թափառական, ոչ մեկս չենք ուզում արտերկ... Արի, հարգելի Նիկոլ Փաշինյան, ժողովորդին պատաս... ՔՊ-ն ձեզ դրդում է հանցագործության. խնդրում եմ... Մյանմայում կրկին երկրաշարժ է տեղի ունեցել Մեծ հանրահավաք Ազատության հրապարակում՝ ի պաշտ... Ահազանգ․ մարդկանց հրահանգավորում են քվեարկութ... Ավանեսյանը Գյումրի այցի շրջանակում «Արիե Կուփ... Դատախազությունը պահանջում է Վերին Գետաշենի նա... Մատենադարանի հարակից թեք լանջին տեղի է ունեցե... Արամ Ա Կաթողիկոսը Բեյրութի Սուրբ Նշան եկեղեցո... Տարադրամի փոխարժեքները այսօրվա դրությամբ Իրանը պատրաստ է բանակցել ԱՄՆ-ի հետ. ՀՀ-ն լրջո... Starlink-ը հասանելի է նաև Ադրբեջանում ՔՊ-ականը քննիչի սենյակում հեռախոսը կոտրել է, ... Իրեն «Տիկո» անվամբ դիմելու հարցի շուրջ վիճաբա... Առաջարկում եմ Մոսկվայում առայժմ ՀԿ կարգավիճակ... Անվանվել է հոգեկան առողջության բարելավման անս... Բագրատ Սրբազանը ուղերձով դիմում է ժողովրդին Ուկրաինան ունի լեգիտիմ կառավարություն․ երկիրն... Մյանմայի երկրաշարժի զոհերի թվում ՀՀ քաղաքացին... Ձերբակալված և կալանավորված անձանց ուղեկցումնե... Հայաստանում անձնական տվյալների պաշտպանության ... Անչելոտին մեկնաբանել է Բրազիլիայի հավաքականը ... «ՎԱԶ 2106»-ը վրաերթի է ենթարկել 70-ամյա հետիո... Տղամարդը խոստովանել է, որ տանը պահում է մարիխ... Երևանում թալանել են «Միլենա Սուիթ»-ի ՍՊԸ-ի տն... Մեսսին Մայամիում ներկա է եղել Ջոկովիչի խաղին.... Մյանմարի երկրաշարժի հետևանքով զոհերի թիվը 100... Աստղագուշակ՝ մարտի 29-ի համար ՔՊ-ական պատգամավորները միայն փնովել են Անդրան... Ուղարկո՞ւմ են, թե՞ ինքն է գնում. «Հրապարակ» Պապիկյանի ազաբ բաշին վերահսկում է զինվորականն... Գյումրիում և Փարաքարում քարոզարշավն ավարտվել ... Ի՞նչ եղանակ է սպասվում առաջիկա օրերին 2026-ին նախատեսվում է ունենալ դպրոցի 26 գործո... Ռուսաստանում Արցախի ներկայացուցչությունը դադա... Ովքե՞ր են հետևելու Գյումրիում և Փարաքարում տե... Բենզինը թանկացել է, իսկ հեղուկ գազի միջին արժ... Ավինյանի հնչեցրած «ղալաթ», «հաչել», «գլուխը պ... Բոնուս Սիթիին ակումբային ԱԱ-ում հաղթելու համա... 36 ժամ ջուր չի լինելու Համաձայն եմ՝ Ռեալը Բարսելոնա չէ. Անչելոտին պա... Վանաձորի շենքերից մեկում պարանով կախված տղամա... Էրդողանը և Պուտինը քննարկել են տարածաշրջանայի... Մելիք-Ադամյան փողոցում կենսունակության ավարտի... Գիտությունների ակադեմիայում ՆԱՏՕ-ի աջակցությա... 16-րդ թաղամասում ձերբակալված 19-ամյա աղջկա մո... Թրամփը համոզված է, որ Ուկրաինայի հակամարտությ... Ինչպե՞ս պետք է լրացնել եկամուտների տարեկան հա... Շղթայական ավտովթար՝ Երևանում. բախվել են երկու... Կիևը չի դիտարկում ԱՄՆ-ի կողմից տրամադրված ռազ... Անչելոտիին ազատազրկում է սպառնում. մարզիչը հա... Տեղի է ունեցել «Արա Հարությունյանի Կոմիտասը» ... Արծվաշենը 30 տարի Ադրեջանի ձեռքում է, խի՞ հետ... Գլուխներդ բարձր գնացեք ընտրատեղամասեր. Արայիկ... Խնդրում եմ անպայման կիրակի օրը` մարտի 30-ին, ... Քվեարկության և դրան նախորդող օրերին նախընտրակ... Ովքեր և որտեղից են գնացել ՔՊ-ի Սարիկի հանրահա... Սերժ Սարգսյանը մասնակցել է ՀՀԿ հիմնադիր Աշոտ ... Գյումրու քաղաքապետի թեկնածու Կարեն Սիմոնյանը ... Մեծ Մանթաշ գյուղում այրվել է անասնակեր Երևանի Ազատության հրապարակում տեղի կունենա մե...
Աստղագուշակ՝ մարտի 26-ի համար
Խոյ. Օրը բարեհաջող է նրանց համար, ովքեր պատրաստ են կենտրոնանալ ամենակարևոր ծրագրերի վրա: Ուշադրություն մի դարձրեք շուրջը կատարվող իրադարձություններին, գայթակղություններին մի տրվեք: Այսօր առավելապես աչքի կընկնեք ձեր խառնվածքի այն գծերով, որոնցով հպարտանում եք, մի վախեցեք ի ցույց դնել դրանք բոլորին:
Ցուլ. Օրվա մեծ մասը լավ կդասավորվի, հատկապես նրանց համար, ովքեր գիտեն թե ինչ են ուզում, սկզբունքային հարցերում անզիջում են: Հնարավոր են գործնական առաջարկներ, որոնց համաձայնելով, հնարավորություն կունենաք դրսևորել ձեր մասնագիտական հմտությունները:
Երկվորյակ. Ստիպված կլինեք շատ աշխատել, սակայն կարող եք նաեւ լավ վարձատրվել: Այդ օրերի համար կարող եք ծրագրել թե գործնական, թե անձնական հանդիպումներ: Հաջողություն կարող եք ունենալ սիրային հարցերում, ինչպես նաեւ հաջող գործարք կկնքեք:
Խեցգետին. Շաբաթվա սկզբի համար լուրջ գործեր մի ծրագրեք, ուշադիր եղեք առողջության եւ փողի նկատմամբ: Խուսափեք խոշոր գնումներից եւ սուր արտահայտություններ անելուց: Կարիերայի բնագավառում լուրջ առաջխաղացում մի ակնկալեք, չնայած կարող եք աչքի ընկնել ձեր մասնագիտական ընդունակություններով:
Առյուծ. Շրջապատի վրա դուք անսովոր տպավորություն եք թողնում և պատահական չէ, որ հայտնվում եք բոլորի ուշադրության կենտրոնում: Դուք չափից ավելի օրիգինալ եք, անկանխատեսելի և նման չեք ոչ մեկի: Հակառակ սեռի ներկայացուցիչները չեն կարող ձեզ ուշադրության կիզակետում չպահել, և դա միշտ չէ, որ ձեզ հաճելի է, քանի որ պատահում են նաև կպչուն մարդիկ:
Կույս. Այսօր դուք վառ տպավորությունների, մի ինչ-որ բոլորովին անսովոր ու աչքի ընկնող բանի կարիք ունեք: Դե ինչ, օրը չափազանց հարմար է այն բանի համար, որպեսզի խախտեք կյանքի ամենօրյա ընթացքը, փոխեք ձեր իսկ սովորույթները: Այսօր սկսած ծանոթությունները նույնպես անսովոր կլինեն:
Կշեռք. Ձեզ սպասում են հանդիպումներ չափազանց վառ անձնավորությունների հետ: Օրվա երկրորդ կեսը հետաքրքիր գաղափարների ժամանակն է, որոնց իրականացման համար դուք պատրաստ եք ամբողջովին նվիրվել: Օրվա այս պահը հարմար է ցանկացած տեսակի ձեռնարկումների համար:
Կարիճ. Օրը լի է հոգսերով, բավական ժամանակ կծախսեք ուրիշների խնդիրները լուծելու վրա:Հոգ տարեք ինքներդ ձեր մասին գերհոգնածությունն այսօր կարող է հետագայի համար առողջական լուրջ խնդիրների պատճառ դառնալ: Ցանկալի չէ նաև ծանր ֆիզիկական աշխատանքով զբաղվելը:
Աղեղնավոր. Փորձեք չսահմանափակել ձեր երևակայությունը: Այն, ինչն այսօր անհավանական է թվում, վաղը կիրականանա: Բարենպաստ օր է իմիջը փոխելու և հանդերձարանը թարմացնելու համար: Մի մերժեք ընկերների անսպասելի առաջարկին’ միգուցե այսօր դուք նոր հոբբի ձեք բերեք:
Այծեղջյուր. Լավ կլիներ այսօր ինչ որ բան փոխել տանը անգամ կահույքի ամենապարզ տեղափոխությունը կարող է վերածվել ձեր կյանքում նոր, ավելի բարենպաստ և հետաքրքիր փուլի սկզբի: Օրվա երկրորդ կեսին հնարավոր են վեճեր և անգամ’ կոնֆլիկտներ շրջապատի հետ:
Ջրհոս. Այսօր դուք շատ եք ձգտում բոլորին դուր գալ և ոչ մեկին չնեղացնել: Ցավոք բարդ իրականանալի, եթե, իհարկե, դուք պատրաստ չեք լիովին զոհաբերել սեփական շահերը: Օրը բարենպաստ է ուղևորությունների, պասիվ հանգստի, ստեղծագործական բնույթի գործերի համար: Օրվա երկրորդ կեսին սպասվում է կենսական ներուժի նվազում:
Ձկներ. Որքան էլ որ լավը լինեն ձեր գաղափարներն ու առաջարկները, դուք այսօր չեք ստանում շրջապատի ըմբռնումն ու աջակցությունը: Ժամանակը մի վատնեք վեճերի ու պարզաբանումների վրա, սկսեք իրականացնել ձեր մտահղացումներն ինքնուրույն, և առաջին իսկ հաջողություններից հետո ձեր օգնականներն ու դաշնակիցները կզգաստանան: